Wizyta pisarza – pana Waldemara Cichonia

wpis w: Aktualności | 0

 

  W dniu 19.09 po raz drugi naszą szkołę odwiedził pisarz- pan Waldemar Cichoń. Przybył do nas, by promować swoje książki o przygodach niesfornego kota Cukierka.  W spotkaniu, które odbyło się w szkolnej świetlicy, uczestniczyli uczniowie klas 0-3.

  Podczas spotkania uczniowie mieli okazję dowiedzieć się o wielu przygodach niegrzecznego kota pisarza, którego psoty stały się inspiracją do powstania już ośmiu książeczek o jego przygodach. Uczestnicy zadawali również  pytania dotyczące pracy nad powstaniem cyklu książek.

    Uczniowie wzorowo przygotowali się do wizyty pisarza- przygotowali barwne ilustracje, które stanowiły dekorację podczas spotkania, a sami przebrali się za kotki. Jednym słowem było cukierkowo!

  Spotkanie zakończyło podpisywaniem  książek o przygodach kotka Cukierka potwierdzone pieczątką z odciskiem łapki kociego bohatera.

  Z  niecierpliwością oczekujemy na kolejną część przygód kota Cukierka oraz wizytę pana Waldemara Cichonia w naszej szkole !

 

                                                                                             Tekst opracowała p. Barbara Furmańska