Warsztaty dla rodziców uczniów kl. I-III – ”Gry i zabawy logopedyczne”

wpis w: Aktualności / Informacje | 0

23.11.2016r. w naszej szkole odbyły się warsztaty logopedyczne. Ich celem było dostarczenie praktycznych wskazówek i narzędzi do pracy z dzieckiem w domu. Rodzice mieli także okazję zapoznać się z ciekawymi pozycjami logopedycznymi dostępnymi na rynku jak również sami poćwiczyć i przygotować pomoce logopedyczne dla dzieci pod okiem logopedy.

Bardzo często rodzice nie wiedzą w jaki sposób pracować z dzieckiem w domu, jak wykonać dane ćwiczenie logopedyczne,  boją się, że zrobią to nieprawidłowo bądź też nie potrafią zachęcić swoich podopiecznych do pracy. Zorganizowane przez mnie warsztaty były okazją do tego by to zmienić.

Serdecznie dziękuję rodzicom, którzy pojawili się i aktywnie uczestniczyli w zorganizowanych przeze mnie zabawach, którzy poświęcili swój czas i znaleźli chwilę po pracy. Dziękuję za Wasz uśmiech, Waszą aktywność i dobrą zabawę, którą było czuć podczas warsztatów. Zasłużyliście na medal. Mam nadzieję, że zainspirowałam Was do twórczej pracy z dzieckiem w domu, dzięki czemu zwiększy się motywacja i chęć dzieci do wielokrotnego powtarzania i utrwalania poznanych głosek.

Tekst opracowała: p.Joanna Dąbecka