Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka 2020

Z małym opóźnieniem bo dopiero 19 lutego w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Spotkanie rozpoczęło się od części artystycznej podczas której pierwszoklasiści recytowali wierszyki i śpiewali wierszyki dla swoich Babć i Dziadków. Później oficjalny ton uroczystości zamienił się w zabawę na wesoło. Wspólne zabawy rozpoczęły się od wspólnego tańca-Babcie i Dziadkowie tańczyli ze swoimi pociechami. Kolejnym punktem były wyścigi  naszych gości. Chętne Babcie i Dziadkowie sprawdzili się w wyścigu z pompowaniem balonów oraz w wyścigu z obieraniem jabłek. Drugą konkurencję wygrała drużyna babć, chociaż pomysłowość dziadków wszystkich zaskoczyła. Po wspólnej zabawie, zaczęła się zabawa plastyczna. Zgodnie z instrukcjami p. Natalii Safonowej wspólnymi siłami tworzone były portrety Babć i Dziadków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *