Turniej gier i zabaw ruchowych

W tym roku szkolnym nasza szkoła miała okazję organizować sportowe rozgrywki dla najmłodszych uczniów. Turniej gier i zabaw ruchowych na poziomie miejskim był doskonałą okazją, aby sprawdzić umiejętności uczniów kl. 2, 3 i 4.

W rozegranym w chorzowskiej hali MORIS przy ul. Dąbrowskiego turnieju na starcie stawiło się 5 szkół podstawowych, które zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. Całe zawody stały na wysokim poziomie, a najlepsza okazała się sportowa SP nr 5.

Nasi uczniowie w ogólnym rozrachunku zajęli 4 miejsce, najlepiej spośród naszych uczniów zaprezentowali się czwartoklasiści, którzy zajęli 3 miejsce w swojej kategorii.

Gratulujemy wspaniałej sportowej walki wszystkim uczestnikom, a warto nadmienić, że w całym turnieju wzięło udział 150 dzieci z chorzowskich szkół w tym 30 osobowa grupa naszych reprezentantów.