Dzień z Językiem Portugalskim

18.03.2024r. w Dniu z Językiem Portugalskim w naszej szkole dominowały kolory zielone i czerwone.

Na boisku szkolnym został rozegrany niezwykły i niepowtarzalny mecz. Drużyna Sp12 zmierzyła się z Drużyną Portugalską. Mecze zostały rozegrane w dwóch kategoriach: Juniorzy (klasy 4 i 5) i Seniorzy (klasy 6, 7, 8). W kategorii Juniorzy zwyciężyła Drużyna Sp12. Natomiast w kategorii Seniorzy wygrała Drużyna Portugalska. Gratulujemy zwycięzcom i pozostałym zawodnikom. Brawa należą się również kibicom klas I – III, którzy rewelacyjnie dopingowali piłkarzom oraz panu Sławkowi, który sędziował mecz. Warto też dodać, że mecz był transmitowany na żywo dla pozostałych uczniów, komentatorem była p. Sandra.

Do obchodów Dnia dołączyła się również kuchnia z pyszną zupą portugalską oraz nasza biblioteka z wystawą związaną z Portugalią.

Dziękujemy za wspólną zabawę.