Rajd szkolny klas 0-III

wpis w: Aktualności | 0

„Gdy wiosną słoneczko uśmiechem nas wita,
Skowronki radosne koncerty rozdają,
Rajd Dwunastki rusza kolorowym szlakiem,
Nogi same niosą, choć buty uwierają.”

Rajd szkolny klas 0-III rozpoczął się rankiem 8 maja. Pełni energii i dobrych humorów wsiedliśmy do autokarów, by ruszyć w nieznane. No… może nie takie całkiem nieznane J Naszym celem była góra Żar w Beskidzie Małym. Kto był, ten wie, że trasa nie była wcale taka łatwa. Ale, cytując słowa pewnej piosenki, „jak nie my, to kto?”. Wszyscy szczęśliwie dotarliśmy na szczyt. Tam mała przerwa na regeneracje, odpoczynek i oczywiście podziwianie widoków. Po pieszych wędrówkach udaliśmy się autokarami do ośrodka rekreacyjnego, w którym czekały na nas kiełbaski z grilla i ciepła herbata. Potem mieliśmy czas na zabawy, gry oraz kupowanie pamiątek. Do Chorzowa wróciliśmy późnym popołudniem zmęczeni, ale bardzo dumni z siebie.

Tekst opracowała: p. K. Mrówka