Przedłużenie nauczania zdalnego

wpis w: Aktualności | 0

Drodzy Uczniowie,
Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie

W związku z przedłużeniem przez MEN działania szczególnych rozwiązań w okresie epidemii koronawirusa informuję, że w naszej szkole od środy 15 kwietnia kontynuujemy rozwiązania zastosowane od 25 marca, tj. realizujemy nauczanie zdalne, zgodnie z planem lekcji zdalnych.

Według decyzji MEN taki stan ma trwać do 26 kwietnia włącznie.

Mam nadzieję, że w tej trudnej sytuacji , wszystkie stosowane przez nas metody i formy pracy dobrze służą Uczniom i że wspólnie z Państwem skutecznie minimalizujemy problemy edukacyjno-wychowawcze wynikające z epidemii.

Myślę, że decyzja ministra dotycząca przełożenia egzaminów ósmoklasistów na czerwiec uspokoiła naszych uczniów i ich rodziców.

Szanowni Państwo, życzę wytrwałości i cierpliwości w organizowaniu czasu nauki zdalnej i pomysłów na dobrą opiekę nad dziećmi.

Jeszcze będzie normalnie…
teraz zdrowie jest najważniejsze.

Hanna Gościniak
Dyrektor Szkoły