Piłka Ręczna, Siatkówka – dzielnicowe rozgrywki chłopców

Przełom marca i kwietnia to czas na kolejne zmaganie naszych uczniów w międzyszkolnych rozgrywkach sportowych. Tym razem reprezentujący nas uczniowie zmagali się z przeciwnikami pozostałych szkół dzielnicy Chorzów Batory w zawodach Siatkówki oraz Piłki Ręcznej. Niestety nasi szóstoklasiści wspomagani przez wyróżniających się uczniów klas piątych nie zdołali awansować do finałów miejskich. Nasi uczniowie lepiej zaprezentowali się w zmaganiach siatkarskich gdzie zajęli drugie miejsce przegrywając w finale z uczniami SP nr 37. W zawodach piłki ręcznej najlepsi okazali się ponownie uczniowie SP nr 37, uczniowie naszej szkoły zajęli miejsce 4.

 

Skład drużyny – Siatkówka: Christ Michał, Żukowski Tomasz, Nowak Mariusz, Jokel Michał, Krzyk Wojciech, Mucha Marcel, Ciarciński Adam, Dorobisz Michał, Piwczyk Kamil, Wójcik Bartosz

 

Skład drużyny – Piłka Ręczna:  Christ Michał, Żukowski Tomasz, Nowak Mariusz, Mały Konrad, Schmidt Igor, Jokel Michał, Krzyk Wojciech, Piwczyk Kamil, Dolibóg Kamil, Wójcik Bartosz

 

Tekst opracował: p. Piotr Parzonka