Koszykówka – zawody sportowe

Uczniowie naszej szkoły w dniach 19-20.12.2016r. uczestniczyli w zawodach sportowych z koszykówki. Tym razem reprezentowali nas uczniowie klas piątych i szóstych, którzy w ramach dzielnicowych rozgrywek rywalizowali z uczniami SP nr 14 oraz gospodarzami zawodów uczniami SP nr 37.

Drużyna chłopców niestety tym razem musiała uznać wyższość swoich przeciwników przegrywając dwa rozegrane spotkania i nie awansowała do finału miejskiego. W odmiennych nastrojach rywalizację kończyły dziewczęta, które nie dały szans swoim przeciwniczkom i wygrały całe zawody awansując tym samym do miejskiego finału.

Gratulujemy drużynie dziewcząt i życzymy powodzenia w wielkim finale!

 

Skład drużyny chłopców:                    Skład drużyny dziewcząt:

Jokel Michał Gajda Magdalena
Krzyk Wojciech Kucharczyk Oliwia
Ciarciński Adam Czaja Angelika
Żukowski Tomasz Dudek Klaudia
Christ Michał Drabik Aneta
Mały Konrad Hanisz Emilia
Nowak Mariusz Olchowy Klaudia
Piwczyk Kamil Czekaj Sandra
Burchart Jakub Ćwięczek Natalia
Frasek Igor Gruszczyńska  Natalia
Jonczyk Alan Długosz Julia

 

 

Tekst opracował: p. Piotr Parzonka