Kiermasz Świąteczny

wpis w: Aktualności | 0

W dniach 17-18.12.2018r. za sprawą kiermaszu szkolne korytarze zamieniły się w kolorowe, bożonarodzeniowe jarmarki. Na klasowych stoiskach pojawiły się zabawki, oraz rękodzieło czy domowe wypieki i smakołyki, dzięki czemu uczniowie i ich rodzice mogli podzielić się swoimi talentami plastycznymi i kulinarnymi.

Wielką popularnością wśród kupujących cieszyły się babeczki, pierniczki oraz galaretki. Wśród zabawek królowały maskotki i puzzle. Dzieci chętnie kupowały drobne zabawki, ozdoby i słodkości, ale równie chętnie stawały za stoiskami i wcielały się w role sprzedawców i choć obliczenia pieniężne czasem wymagały skupienia, to każdy chętnie obliczał ile reszty musi wydać.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i  ich rodzicom i opiekunom, którzy zaangażowali się w pomoc w zorganizowaniu kiermaszu.

Tekst opracowała: p. C. Frańczak