Dzień Otwarty Dwunastki!

wpis w: Aktualności | 0

 

Dzień 16 marca to dzień, w którym każdy kto chciał mógł odwiedzić naszą szkołę i wspólnie z przewodnikami odkrywać wszystkie jej zakamarki. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji. Dzień Otwarty rozpoczął się wspólnym spotkaniem, na którym została wyświetlona prezentacja o szkole. Podczas prezentacji można było dowiedzieć się dużo o funkcjonowaniu szkoły, o wartościach jakie promujemy, o naszej działalności społecznej czy o imprezach i wycieczkach jakie organizujemy dla uczniów. W dalszej kolejności nasi mali goście wraz z rodzicami mogli udać się na zajęcia m.in. muzyczne, plastyczne, językowe czy przyrodnicze, organizowane w salach przez nauczycieli. Zadania jakie czekały na dzieci, były różne, ale wszystkie przyniosły im dużo frajdy. Dzwonek oznajmił koniec lekcji, ale nie koniec atrakcji! Na wszystkich czekała taneczna niespodzianka i każdy komu gorące rytmy nie są obce, mógł spróbować swych sił na parkiecie. Gdy przyszedł czas by się pożegnać, każdy przedszkolak z kolorowym balonem udał się do swojego domu. Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy powitamy Was
w murach naszej szkoły już jako uczniów.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Tekst opracowała: p. K. Mrówka