Dzień Edukacji Narodowej

wpis w: Aktualności | 0

 

„Wierszem wypowiedziane słowa wdzięczności to największa nagroda dla nauczyciela, za każdy dzień pracy włożonej w wykształcenie swoich uczniów.”

13 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie klas starszych w dniu święta wszystkich nauczycieli, w tym jednym z najważniejszych dni w roku szkolnym chcieli złożyć najserdeczniejsze życzenia: cierpliwości, wytrwałości, dalszych sukcesów zawodowych, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, aby służba dzieciom zrodziła wiele szlachetnych owoców. Po części artystycznej głos zabrała pani Dyrektor mgr Hanna Gościniak, która również złożyła serdeczne życzenia całemu gronu pedagogicznemu, a także wręczyła nagrody Dyrektora Szkoły.

Tekst opracowała: p. J. Dąbecka