Dzień Dziecka

wpis w: Aktualności | 0

W poniedziałek 27 maja w naszej szkole odbyła się długo oczekiwana szczególnie przez uczniów uroczystość – Dzień Dziecka. Od samego rana na dzieci czekało wiele atrakcji. Wzorem z poprzedniego roku kolorowy korowód roześmianych i poprzebieranych uczniów i przedszkolaków ruszył w kierunku ZSTiO nr 3 , gdzie na scenie wystąpili dla nich nauczyciele. „Kot w butach”, bo taki był tytuł spektaklu, był widowiskiem pełnym humoru. Choć nie był on dla dzieci zaskoczeniem, bo już na stałe wpisał się w tradycję naszej szkoły, zawsze wywołuje dużo emocji związanych z oczekiwaniem, a później gromkie salwy śmiechu.Jednak na tym nie koniec. Po powrocie na wszystkich czekały lody i pizzerinki, a klasy młodsze mogły korzystać z dmuchańców. Kto chciał mógł zostać superbohaterem lub unicornem, a to dzięki zdolnościom nauczycieli i uczniów wykonujących piękne malunki na twarzach dzieci.Lekcje były luźniejsze, nikogo nie odpytywano, a na przerwach rozdawane były słodkości. Dzień dziecka obchodzony był hucznie! Oby do następnego tak cudownego dnia!

Tekst opracowała: p. M. Górny