Zawody pływackie Szkół Podstawowych

W dniu 8.11 odbyły się coroczne zawody pływackie szkół podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Miejsce zawodów była pływalnia przy Szkole Podstawowej nr 5. Na starcie zjawili się uczniowie 9 chorzowskich szkół wśród których nie mogło zabraknąć przedstawicieli „dwunastki”.

W drużynowej rywalizacji dziewcząt uczennice naszej szkoły zdobyły 4 miejsce, wyniki chłopców pozwoliły na zajęcie 6 miejsca.

W rywalizacji indywidualnej szczególnie należy wyróżnić dwie uczennice, którym uzyskane wyniki pozwoliły stanąć na podium.

Lena Surma zdobyła 2 miejsce w kategorii dziewcząt w stylu klasycznym roczników 2013/2014.

Lilianna Podgórska zdobyła 3 miejsce w kategorii dziewcząt w stylu grzbietowym roczników 2011/2012.

Gratulacje dla całej reprezentacji naszej szkoły!!