Wystawa on-line malarstwa Marzeny Naliwajko

wpis w: Aktualności | 0

„Serdecznie zapraszam do obejrzenia wystawy on-line na temat twórczości Marzeny Naliwajko ( pseudonim Pola Minster). Wystawa obrazów, aktualnie gości w salach Muzeum Miejskiego w Chorzowie. Twórczość, piękną gawędą pt. „Dotykając…” przybliży widzom dr Jacek Kurek.

Tymże sposobem dowiecie się jak spędza wolny czas wasza pani bibliotekarka 😉 i w jaki sposób książka może łączyć się z malarstwem.

Dla tych uczniów, którzy chodzą do starszych klas będzie też niespodzianka, pojawi się obraz, który kiedyś malowałam w szkole i być może zapamiętaliście jak się zmieniał w czasie malowania, a trwało to wiele tygodni. Obraz nosi tytuł „Mam jeszcze chwilę czasu” i oczywiście opowiada o radości czytania, a bohaterką jest… Kopciuszek na chwilę przed balem.
Może uda się wam policzyć ile w filmie jest pokazanych obrazów, na których zauważycie książkę? 🥰 „
link prowadzi na facebookową stronę Muzeum
https://www.facebook.com/watch/?v=242532703949721

Marzena Naliwajko