Samorząd w akcji

W poniedziałek 9 października dzielna ekipa samorządowego Koła Wolontariatu zabrała się za reaktywację Kącika relaksu. Odpakowaliśmy wielką paczkę, w której znaleźliśmy nowe, limonkowe pufy oraz wypełnienie do reanimacji starych.  Uzbrojeni w szufelki  wzięliśmy się za bary ze styropianowym granulatem.  Zabawy i pracy było co niemiara!  Po 45 minutach nowy kącik czekał na wypróbowanie, z czego skwapliwie skorzystaliśmy. ..

Modernizacja objęła zakup nowej wykładziny, worka sako i  wypełnienia, została przeprowadzona na wniosek uczniów, za środki samorządu pozyskane z korków i wyniosła  470, 51 zł.

Drodzy Uczniowie klas 4-6 oddajemy kącik w Wasze ręce, szanujcie sprzęty i korzystajcie z nich zgodnie z przeznaczeniem. W myśl zasady „Jak dbasz, tak masz!” apelujemy:  dbajcie o naszą wspólną własność, mimo dobrych wyników w zbieraniu korków, nie jesteśmy w stanie i nie chcemy takiej akcji przeprowadzać rokrocznie.  Życzymy miłego wypoczynku!

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny