Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

wpis w: Aktualności | 0

Po wakacyjnej przerwie znów zabrzmiał dziś szkolny dzwonek. Pogoda dopisała, dlatego uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbyła się w na szkolnym tarasie. Najpierw, w części artystycznej wystąpili trzecioklasiści, a po niej nastąpiło oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego przez Panią Dyrektor, która przedstawiła także nowych nauczycieli i opowiedziała o zmianach, jakie czekają nas
w rozpoczynającym się roku.
Nadchodzący rok szkolny to bowiem dla wielu uczniów nowe wyzwania. Pierwszoklasiści zaczynają naukę w nowym miejscu, wśród nowych kolegów i nauczycieli. Na starszych uczniów czekają nowe przedmioty, takie jak chemia, fizyka czy język niemiecki.
To jednak nie jedyne zmiany, jakie przyniosły wakacje. Na wszystkich uczniów niecierpliwie czeka odnowiona sala komputerowa i nowa, piękna Zielona Pracownia. Inne sale także zostały odświeżone
i przygotowane do rozpoczęcia kolejnego roku. Także i my wracamy po wakacjach „odświeżeni”, wypoczęci i pełni energii do działania.

Tekst opracowała: p. C. Frańczak