Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

wpis w: Aktualności | 0

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Wakacyjny czas już za nami. Dwa miesiące temu wsiedliśmy w mknący pociąg i wyruszyliśmy w nieznane. Odkrywaliśmy Polskę i świat, cieszyliśmy się słońcem i beztroskim wolnym czasem. Dziś z biletem powrotnym w ręku wkroczyliśmy ponownie w szkolne mury, by radośnie rozpocząć nowy rok szkolny 2017/2018.

Jednak kiedy my wypoczywaliśmy leżąc na piaszczystych plażach, kąpiąc się w morzu, jedząc lody czy spacerując, w szkole nastały pewne zmiany. Pierwszą z nich jest generalny remont dużej sali gimnastycznej. To właśnie dziś, podczas akademii nastąpiło uroczyste jej otwarcie. Uczniowie już nie mogą się doczekać pierwszych lekcji wychowania fizycznego i pierwszych meczów rozegranych na nowiuteńkim parkiecie! Kolejny remont, jaki został przeprowadzony w szkole dotyczył szatni głównej. Na podłodze zostały położone kafelki, a wnętrza odmalowane. Jest świeżo i ładnie.

Wracamy, uśmiechnięci, radośni, pełni zapału i entuzjazmu. Wracamy, by zgłębiać wiedzę, doświadczać i odkrywać wszystko co nowe.  Wracamy też, by świetnie się bawić i miło spędzać czas.

Witaj szkoło! Wracamy!

Tekst opracowała: p. K. Mrówka