Puchar Chorzowa w Narciarstwie Alpejskim

Na stoku narciarskim Wisła – Siglany w dniu 8.03.2017r. odbyła się kolejna edycja Pucharu Chorzowa w Narciarstwie Alpejskim. Jak zwykle wśród uczestników zawodów pojawili się uczniowie naszej szkoły, którzy rywalizowali z uczniami pozostałych chorzowskich szkół w czterech kategoriach. Ogromne brawa należą się całej naszej ekipie, która zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i wywalczyła w generalnej klasyfikacji drużynowej 6 miejsce! Natomiast wyniki indywidualnej rywalizacji przedstawiały się następująco:

 

Klasy 1 – 3
Dziewczęta:
Oliwia Górny miejsce 6

Chłopcy:
Antonii Wolff miejsce 5,
Grzegorz Reim miejsce 8,
Jan Smereczniak miejsce 9.

Klasy 4 – 6
Dziewczęta:
Natalia Ćwięczek miejsce 13,
Drabik Aneta miejsce 22.

Chłopcy:
Franciszek Cabaj miejsce 14,
Michał Czerwiński miejsce 17.

 

 

 

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej postawy na narciarskim stoku i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

Tekst opracował: p. Piotr Parzonka