Projekt pt. Odblaskowa Szkoła”- gala rozdania nagród w Wojewódzkiej Komendzie Policji

wpis w: Aktualności, Konkursy | 0

W dniu 25.01.2024r. odbyła się Gala wręczenia nagród za projekt „Odblaskowa szkoła” prowadzony przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach.
Okazało się, że na ponad 150 szkół z województwa śląskiego nasza szkoła uzyskała 5 miejsce. Otrzymaliśmy interesującą nagrodę.

Galę uświetniły różne pokazy i zabawy, m. in. występ orkiestry policyjnej, szkolenie z pierwszej pomocy, pokaz tresury psa policyjnego i inne.

Nasze uczennice Zosia i Martyna zostały poproszone przez dziennikarza TVP 3 Katowice o udzielenie wywiadu związanego z bezpieczeństwem na co dzień.

Poniżej w linku wywiad z Zosią i Martyną.

„Bezpieczne ferie 2024”. Inauguracja akcji śląskiej policji (tvp.pl)

Gratulujemy wszystkim uczniom i dziękujemy za zaangażowanie wszystkim rodzicom.

Gratulujemy też pani Martynie Górny i pani Urszuli Ryś- Sowińskiej za prowadzenie projektu.

Występy muzyczne śląskiej policji.