Pasowanie Uczniów Klas Pierwszych

wpis w: Aktualności | 0

W dniu 9.10.2018r. pierwszoklasiści przeżyli jedną z najważniejszych uroczystości jakie czekają ich podczas nauki. Tego dnia zostali pasowani na uczniów naszej szkoły.W pasowaniu udział wzięły dwie klasy pierwsze a także ich rodzice, dyrekcja, nauczyciele i przedstawiciele samorządu uczniowskiego.
Pani Dyrektor, Hanna Gościniak, dokonała uroczystego pasowania pierwszoklasistów, którzy
z niecierpliwością czekali na tę chwilę. W pełni na to zasłużyli, ponieważ podczas artystycznej części uroczystości wspaniale recytowali wiersze, śpiewali piosenki, a także popisali się wiedzą matematyczną, znajomością alfabetu, zasad ruchu drogowego. Uczniowie zostali także przywitani przez przewodniczącą szkoły oraz otrzymali drobne upominki od starszych kolegów, którzy przygotowali dla nich własnoręcznie wykonane zakładki do książek.
W imieniu całej społeczności szkolnej życzymy Wam – drodzy pierwszoklasiści –wielu niezapomnianych chwil, osiągania sukcesów w nauce oraz wspaniałych przyjaźni zawiązanych
w murach naszej szkoły!

Tekst opracowała: p. C. Frańczak