Marzycielska Poczta

Marzycielska Poczta narodziła się pod koniec 2009 roku. To akcja polegająca na pisaniu kartek i listów do chorych dzieci z całej Polski, które kochają dostawać tradycyjne listy i kartki. To one dodają dzieciakom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy, a samym piszącym mnóstwo frajdy.

Po raz kolejny przyłączamy się do tej inicjatywy, na szkolnym korytarzu wywieszone są wizytówki dzieci, można też poczytać o nich na stronie akcji. 5 grudnia w Dniu Wolontariusza będzie można napisać listy do wybranych dzieci na długich przerwach w sali 14 i 22.  Wraz z wolontariuszami będziemy tworzyć listy i kartki. Osoby zainteresowane akcją, powinny mieć przy sobie kopertę ze znaczkiem i mogą już wcześniej wybrać swojego Marzyciela.  Zachęcamy też wychowawców i specjalistów do wspólnego  pisania i tworzenia kartek na zajęciach. Na gotowe przesyłki czekamy do czwartku 20.12. Można je przynosić do pokoju nauczycielskiego.

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny