Laureaci Miejskiego Konkursu ”Mój Chorzów” – edycja XXII

Uczniowie klas trzecich naszej szkoły wzięli udział w miejskim konkursie pt. „Mój Chorzów”.

Informacja od organizatorów:

W konkursie udział wzięło 153 uczniów. Uczniowie młodsi z klas 0-III konkurowali w kategorii plastycznej.

Ich zadaniem było przygotowanie pracy płaskiej z wykorzystaniem dowolnych środków przedstawiającej ciekawe miejsce/miejsca w naszym mieście.

W konkursie udział wzięły liczne przedszkola oraz uczniowie chorzowskich szkół podstawowych. Organizatorzy mieli nie lada wyzwanie, aby wyłonić laureatów, gdyż prace były atrakcyjne i różnorodne.

Dlatego tym bardziej gratulujemy trzem uczniom z naszej szkoły, którzy zdobyli wyróżnienia, a są to:

NATALIA KOPYCIOK, kl. 3b,
PAULINA NOWAK, kl. 3b,
SZYMON SZYMCZYK, kl. 3a.

Wszystkim uczestnikom tego konkursu gratulujemy świetnych pomysłów na pokazanie naszego miasta! Wyróżnionym osobom gratulujemy i niedługo odbierzemy dla Was nagrody!

Wychowawczynie klasy 3a i 3b