Konkurs ozdób świątecznych

wpis w: Aktualności | 0

W imieniu samorządu bardzo dziękuję Wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w tegorocznym konkursie ozdób świątecznych. Napłynęło bardzo dużo prac, pozwoliły one na udekorowanie szkolnej choinki i sal lekcyjnych. Jak zwykle jury miało utrudniony wybór. Podczas oceny brano pod uwagę: pomysłowość, staranność wykonania, samodzielność i zgodność z tematem. Ostatecznie wśród klas 0-3 postanowiono przyznać równorzędne wyróżnienia oraz 1 miejsce w kategorii grupowej dla zerówki.

Wyróżnieni: Hanna Synowiec 1a, Hanna Burek 1b, Agnieszka Królewicz i Bartosz Plata 2a, Dominik Wiśniewski i Zuzanna Zając 2b, Julia Szal 3a oraz Oliwia Kuźnik 3d.

W rywalizacji klas 4-6 nagrody grupowej nie przyznano, zaś indywidualne wyniki są następujące: 1 miejsce: Natalia Ciupa 5b, 2 miejsce Zuzanna Mikrut 6a i 3 miejsce Antoni Lip 4a.

Gratulujemy Wszystkim uczestnikom konkursu, dziękujemy za wspólną zabawę, pomoc w wyczarowaniu magicznego, świątecznego nastroju i zapraszamy za rok.  Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu działającego przy samorządzie zgłosili pomysł, by wykonane ozdoby przechować i w przyszłym roku szkolnym zlicytować podczas kiermaszu. Uzyskane pieniądze będą przekazane na cel charytatywny.

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny