Góra Grosza

Przed nami XVIII edycja akcji Góra Grosza, organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać. Ogólnopolska akcja przeprowadzana będzie w dniach od 27 listopada 2017 do 2 stycznia 2018 r.  W naszej szkole zbiórka potrwa do 4 stycznia, 8 stycznia czekamy na przekazanie zebranych przez klasy groszy wraz z protokołem, który otrzymają wychowawcy. Co ważne, monety muszą być posegregowane wg nominałów i dokładnie przeliczone. Tradycyjnie nagrodzimy klasy, które zbiorą najwięcej groszy oraz indywidualnie uczniów, którzy przynieśli najwięcej monet.

Zapraszamy, każdy grosz ma znaczenie. Koordynatorki akcji: p. Agnieszka Mieszała i p. Anna Sendra-Kempny

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny