Dzień Otwarty Dwunastki

wpis w: Aktualności | 0

22 lutego w godzinach popołudniowych nasza szkoła stała otworem dla każdego przedszkolaka i jego rodziców, bo wtedy zorganizowaliśmy Dzień Otwarty Dwunastki! W tym roku naprawdę dużo się działo!
Wszyscy zaproszeni goście zebrali się w naszej pięknej świetlicy szkolnej, gdzie przyszli pierwszoklasiści oraz zerówkowicze mogli podzielić się na grupy i pod opieką nauczycieli udać się na specjalnie przygotowane dla nich zajęcia. W czasie gdy dzieci tańczyły Zumbę, uczestniczyły
w zajęciach kulinarnych, bawiły się w języku angielskim, uczyły się programować, poznawały ciekawostki przyrodnicze, grały w piłkę nożną, czy spędzały czas na zabawach, rodzice uczestniczyli
w spotkaniu podczas którego poznali bliżej naszą szkołę. Po spotkaniu z Dyrektorem Szkoły rodzice wyruszyli na zwiedzanie budynku i zapoznanie się z ofertą zajęć pozalekcyjnych. Po tych wszystkich atrakcjach na każdego czekał słodki poczęstunek, a przedszkolaki opuściły mury naszej szkoły
z kolorowymi balonikami i zakładkami do książek.
Drogie dzieciaki bawiliśmy się z Wami świetnie! Mamy nadzieję, że zagościcie w naszej szkole na dłużej już we wrześniu.
Dziękujemy rodzicom i ich dzieciom za wspólnie spędzony czas!

 

Podczas Dnia Otwartego Szkoły zostaliśmy objęci patronem medialnym.

Przedstawiamy reportaż z tego dnia

COMTV.pl

https://youtu.be/avoG9X-Fpao

Tekst opracowała: p. S Przybylska