pexels photo

Dzień Edukacji Narodowej

wpis w: Aktualności | 0
Nie na dzień jeden siejesz swoje ziarno, ale na jutra czas nieurodzony.
Antoni Lange

Jest taki dzień, w którym, choć wszyscy nauczyciele są obecni, w szkole nie ma lekcji. Taki dzień kiedy wszyscy są odświętnie ubrani i uśmiechnięci. Na każdym kroku słychać miłe słowa, a w powietrzu unosi się zapach kwiatów. Jest taki dzień, w którym uczniowie chcą podziękować nauczycielom za ich obecność i pracę jaką wkładają w ich nauczanie.

Tak właśnie w atmosferze życzliwości i uśmiechu świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie przygotowali piękną akademię i złożyli najserdeczniejsze życzenia swoim nauczycielom. Nie zabrakło wierszy, śpiewu, tańca, występów instrumentalnych, żartów i uśmiechu na twarzach wszystkich obecnych.

 

 

Tekst opracowała: p. Katarzyna Mrówka