Drugie miejsce w „rejonie” !

Po wywalczeniu drugiego miejsca w Sztafetowych Biegach Przełajowych podczas zawodów miejskich tym razem drużyna naszych dziewcząt z kl.4-6 miała okazję rywalizować w zawodach wyższej rangi.

Poprzednie zawody były niezwykle udane co poskutkowało awansem do zawodów rejonowych i możliwością sprawdzenia się z szkołami z Świętochłowic i Siemianowic Śląskich .

I tym razem dziewczęta spisały się na medal. Po ogromnie zaciętej rywalizacji zdobyły 2 miejsce ulegając jedynie SP nr 8 z Siemianowic Śląskich. Zwycięzcą życzymy powodzenia w czwartkowym finale wojewódzkim, który odbędzie się w Rudzie Śląskiej, a my czekamy na możliwość kolejnej rywalizacji międzyszkolnej.

Brawo dziewczyny !!

Skład naszej drużyny: Natalia Kopyciok, Lena Juszczyk, Edyta Giza, Ewelina Imiełowska, Lena Król, Zosia Nowak.