Nasi uczniowie z tytułem LAUREATA

wpis w: Aktualności, Konkursy | 0

Dzisiaj tj. 20.06.2023r. w Urząd Miasta Chorzów odbyło się rozdanie listów gratulacyjnych dla nauczycieli, których uczniowie otrzymali tytuł LAUREATA lub OLIMPIJCZYKA w konkursach przedmiotowych szkół podstawowych i szkół średnich.

Na spotkaniu z władzami miasta nie zabrakło też naszych LAUREATÓW i ich rodziców oraz naszych nauczycieli.

Z rąk pana Prezydent Andrzej Kotala i pana Prezydenta Wiesława Ciężkowskiego oraz pana Przewodniczącego Rady Miasta Waldemara Kołodzieja list gratulacyjny otrzymali: pani Agnieszka Reim i pani Anita Kowalczyk wraz z uczniem Kacprem Światowskim (Laureat z historii) oraz pani Urszula Ryś- Sowińska wraz z uczniami Leną Durazińską i Igorem Kujawą (Laureaci z geografii).

Gratulujemy!!!