Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Pasowanie na pierwszoklasistę

wpis w: Aktualności | 0

Jak co roku, pierwszego września zabrzmiał pierwszy dzwonek. Dla wielu uczniów to czas zakończenia beztroskich wakacji i powrotu do szkolnych obowiązków. Dla niektórych jednak to wyczekany dzień, w którym po raz pierwszy przekraczają mury szkoły. Elegancko ubrani, z pełnymi słodyczy tytami, dzielni pierwszoklasiści wypowiedzieli słowa ślubowania oraz uzyskali tytuł Uczniów Dwunastki z rąk Pani Dyrektor, która pasowała ich na ucznia szkoły poprzez dotknięcie „magicznym ołówkiem”. Uczniowie na pamiątkę otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dzień też z pewnością będzie dla nich niezapomniany! Życzymy wszystkim Pierwszoklasistom owocnej nauki, wielu przyjaciół i cudownych wspomnień, związanych z pobytem w naszej szkole!