Obchody DNI BEZPIECZNEGO INTERNETU w naszej szkole.

wpis w: Aktualności | 0

Za nami kolejne obchody DNI BEZPIECZNEGO INTERNETU w naszej szkole. Przed feriami zimowymi uczniowie klas 1-4 mieli okazję zobaczyć transmitowany na żywo spektakl online pt. „Dzieci sieci – Plik i Folder na tropie internetowych kłopotów”. Spektakl bardzo podobał się naszym uczniom, a co najważniejsze w zabawny i ciekawy sposób uświadomił uczestnikom zajęć, w jaki sposób należy korzystać z komputera i Internetu, aby uniknąć problemów i zachować bezpieczeństwo. Natomiast klasy 5-8 wzięły udział w zajęciach z wychowawcą  na temat hejtu i skutków tego typu zachowań dla drugiego człowieka oraz bezpieczeństwa w Internecie. W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole zorganizowano również konkurs plastyczny oraz informatyczny.