Kiermasz Świąteczny

wpis w: Aktualności | 0

W tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia szkolne stoliki zmieniły się w stoiska pełne drobiazgów i łakoci, a korytarz szkolny stał się miejscem, gdzie odbywa się co roku świąteczny kiermasz. 19 grudnia uczniowie starszych klas z ogromnym zaangażowaniem sprzedawali na korytarzu szkolnym ręcznie wykonane dekoracje świąteczne, pyszne wypieki i smakołyki, a także inne drobiazgi.
Dzień później uczniowie klas młodszych oraz zerówka przygotowali stoiska pełne zabawek, smakołyków i dekoracji.
W tych dniach wielką frajdą było nie tylko robienie na kiermaszu wielkich przedświątecznych zakupów, czy objadanie się pierniczkami, ale również pełnienie roli sprzedawcy, do której kandydatów nie brakowało w żadnej klasie.
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w organizację stoisk podczas kiermaszu rodzicom, dziadkom i opiekunom naszych uczniów.

Tekst opracowała: p. S. Przybylska