Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

wpis w: Aktualności | 0

W dniu 24.06.2022r. nadszedł upragniony przez wszystkich uczniów dzień. Zakończenie roku szkolnego. W tym dniu wszyscy otrzymują świadectwa i nagrody za całoroczny trud. W tym roku część artystyczną, związaną z wakacyjnymi planami – przygotowali uczniowie klas czwartych. Był śpiew, taniec, recytacja. A wszystko w letnim nastroju! Po części artystycznej pani Dyrektor wręczyła uczniom wyróżnionym świadectwa i nagrody na forum szkoły. Wszyscy uczniowie spotkali się także ze swoimi wychowawcami, by podsumować mijający rok.
Popołudniu w Miejskim Domu Kultury Batory spotkali się także uczniowie, nauczyciele i rodzice oraz bliscy uczniów klas ósmych. Dla nich to bardzo ważny dzień – zakończenia nauki w szkole podstawowej. Przed nimi ważne decyzje dotyczące dalszej nauki. Uroczystość zakończenia szkoły była pełna radości i dumy, gdy wyróżniane były sukcesy uczniów, ale także pełen wzruszeń, wspomnień minionych lat. Życzymy wszystkim absolwentom wielu sukcesów w dalszej edukacji!

Opracowała: p. Celina Frańczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *