XIX Festiwal Kulturalny Oddziałów Integracyjnych „Nie jesteś sam”

XIX FESTIWAL KULTURALNY ODDZIAŁÓW INTEGRACYJNYCH  „NIE JESTEŚ SAM”

Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie organizuje po raz kolejny Festiwal Kulturalny Oddziałów Integracyjnych.

Celem FESTIWALU jest:

• rozbudzanie i rozwijanie kreatywności uczniów
  • współudział w występie dzieci pełno- i niepełnosprawnych z danej klasy (oddziału integracyjnego)
  • propagowanie idei integracji
  • współpraca z innymi placówkami o podobnym charakterze.

Serdecznie zapraszamy klasy (oddziały) integracyjne z przedszkoli, szkół podstawowych do wzięcia udziału w Festiwalu.

Festiwal obejmuje następujące kategorie do wyboru:

•  wokalną [ czas występu do 5 min]
  • instrumentalną [czas występu do 10 min]
  •  taneczną [czas występu do 10 min]
  •  teatralną [ czas występu do 15-20 min]

Przegląd zespołów odbędzie się 4 kwietnia 2019 r.

w Miejskim Domu Kultury Batory w Chorzowie, w trzech grupach wiekowych:

• przedszkola
  • klasy I-III szkół podstawowych
  • klasy IV-VIII

Zgłoszenia przyjmujemy do 27 marca 2019  r.

Kartę zgłoszenia proszę wypisać drukowanymi literami

KARTA ZGŁOSZENIA Zgłaszam klasę integracyjną …………………… do wzięcia udziału w XIX Festiwalu Oddziałów Integracyjnych „Nie jesteś sam”, w kategorii……………………………………. Tytuł występu (przedstawienia) : ………………………………………………………………… Przewidywany czas występu : ………………   Czas przygotowania : …………………….. Liczba uczestników: ………….   /w tym liczba dzieci niepełnosprawnych: ……………….. Strona techniczna (ilość mikrofonów, odtwarzacz CD itp.): ……………………………….. ………………………………………………………………………………………………………….. Nauczyciele przygotowujący (imię i nazwisko) : ………………………………………………………. …………………………………………………………………………………………………………………………………. Placówka: ………………………………………………………………………………………………………………….

* Jeżeli do występu trzeba  przygotować coś specjalnego [np. projektor multimedialny, itp.) bardzo proszę wcześniej skontaktować się z organizatorami i napisać w Karcie Zgłoszenia.

* WAŻNE! Prosimy, aby pliki muzyczne zostały nagrane na płytę CD lub pamięć przenośną typu pendrive. Pliki powinny być w formacie mp3.

Z danej szkoły może wziąć udział kilka zespołów, dlatego kartę zgłoszenia proszę powielić i przesłać na adres lub  e-mailem :
* adres: Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi , ul. Skrajna 2
41-506 Chorzów [z dopiskiem FESTIWAL]
* e-mailjagodaz1@o2.pl

Wszelkich informacji udziela Jadwiga Zioło, tel.32 2461-115 lub 605 933 679

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w Festiwalu !