Wysyp medali dla uczniów DWUNASTKI!

W dniach 6 i 7 października korzystając z pięknej jesiennej pogody zostały zorganizowane Indywidualne Mistrzostwa Chorzowa w Lekkoatletyce.

Na pierwszy ogień udział w zawodach wzięli uczniowie klas 5 i 6. Wszyscy nasi reprezentanci spisali się świetnie zdobywając łącznie aż 8 medali.

Dzień później okazał się równie szczęśliwy. Tym razem uczniowie klas 8 prezentowali swoje umiejętności powtarzając świetny wynik młodszych kolegów. W ten słoneczny piątek łupem naszych ósmoklasistów również padło 8 medali.

Reprezentanci szkoły w zawodach lekkoatletycznych:

Klasy 5: Edyta Giza, Artur Widak, Tymoteusz Cabaj, Borys Lewandowski, Lena Król, Maciej Machoń, Karolina Bezak, Imiełowska Ewelina

Klasy 6: Zofia Dzika, Aleksandra Kubara, Adam Seles, Antoni Jochemczyk

Klasy 8: Lena Durazińska, Anna Botorek, Maja Parys, Ewelina Ciupa, Laura Bujoczek, Milena Gałuszka, Wojciech Michalik, Fabian Garbaciok, Filip Pająk, Mateusz Potempa

Brawa dla wszystkich naszych sportowców!! 👏