WYNIKI MIĘDZYKLASOWEGO TURNIEJU TABLICZKI MNOŻENIA I DZIELENIA DWUNASTKI!

wpis w: Aktualności | 0

Mistrzami w rachunkach pamięciowych na czas (a nie było go zbyt wiele) w roku szkolnym 2022/2023 zostali następujący uczniowie:

z klas 3: Dawid Zieliński, Julia Załęczny, Lena Żurek, Wojciech Chrobok, Róża Hassek, Tomasz Desol, Natalia Wiendlocha, Lena Rajewska, Piotr Kwandrans, Kornelia Datta, Emilia Ristau, Krzysztof Szczepański, Szymon Nowacki, Szymon Wyrobek, Maja Łuczak, Kamil Felis 

z klas 4: Liliana Podgórska, Bartosz Nowicki, Maciej Skiba, Zuzanna Tomala, Wojciech Zięba, Ruslan Alokhin, Adam Pietryga, Przemysław Wolsztyniak, Wiktor Wrona – Kotula, Lena Łuczak, Aleksandra Golf, Maja Rasek, Laura Szamot, Emilia Niesporek 

z klas 5: Paweł Mateja, Hanna Łabiak, Wojciech Kwandrans, Amelia Bakalarz, Artur Widak, Kamil Dufek, Franciszek Zawierta, Kaja Sulińska, Nadia Matei, Dominika Pilśniak, Alex Schäfer, Tymoteusz Cabaj, Nikola Drężek, Borys Lewandowski

z klas 6: Zofia Dzik, Adam Seles, Aleksandra Kubara, Maciej Spychała, Hanna Synowiec, Antoni Jochemczyk, Juliusz Kawa, Wiktor Smolik, Magdalena Cichy, Yosef Elganzoury, Hanna Burek, Ewelina Giza, Jakub Szepelak, Dawid Pawłowski

z klas 7: Wiktoria Marciniak, Bartosz Plata, Jan Stroiński, Kamil Kos, Martyna Pietrzyk, Borys Rabcewicz

z klas 8: Julia Bartkiewicz, Weronika Felisiak, Mateusz Iwaniuk, Marta Krzyk, Emilia Madejska, Milena Kopeć, Michał Rakowski, Piotr Cież, Lena Durazińska, Martyna Niesłony, Julia Ślączka, Oliwia Ślączka, Julia Olszówka, Filip Pająk, Mikołaj Podbucki, Alina Klimaszewska, Dawid Zieliński, Paulina Gębara, Tomasz Skiba, Igor Sokołowski

Wszystkim dziękujemy za udział w turnieju, a zwycięzcom gratulujemy! 🙂

Ćwicz tabliczkę mnożenia i dzielenia codziennie, 
a w przyszłym roku szkolnym tytuł mistrza zdobędziesz! 

Opracowała: D. Gruszczyńska