Wszystkie kolory świata – akcja UNICEF

W dniach od 31 stycznia i 1 lutego na parterze naszej szkoły można podziwiać laleczki na rzecz akcji UNICEF pt. „Wszystkie kolory świata”   wykonane przez uczniów naszej szkoły z pomocą rodziców, dziadków i innych życzliwych osób. Jest to 36 przepięknie wykonanych  szmacianych laleczek  symbolizujących różne  kultury, regiony, kraje, kontynenty. Wszystkie są  piękne ubrane, przystrojone koralikami oraz innymi ozdobami  i warto je zobaczyć.  Zostaną one sprzedane podczas  zebrań z rodzicami w dniach 4 i 5 lutego, a dochód z ich sprzedaży wspomoże organizację UNICEF w walce z niebezpiecznymi chorobami w krajach ubogiej Afryki.   Cena wywoławcza laleczki to 10 zł.                Zachęcamy do obejrzenia  laleczek i ich zakupu.  Organizatorzy akcji.

Tekst opracowała: Agnieszka Mieszała