Wigilie klasowe i jasełka szkolne

wpis w: Aktualności | 0

Wigilie klasowe

Boże Narodzenie to magiczny czas. Aby podkreślić wyjątkowy charakter zbliżających się Świąt uczniowie wraz z nauczycielami zorganizowali w klasach Wigilie. Była to okazja do podzielenia się opłatkiem, wręczenia drobnych upominków oraz spędzenia czasu razem.

Jasełka szkolne

Tradycyjnie jak co roku, wszyscy udali się do kościoła p.w. Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza na wspólne kolędowanie. Uczniowie poszczególnych klas zaśpiewali kolędy w różnych językach, grając na instrumentach. Wybrani przedstawiciele złożyli dary panu Jezusowi. A na koniec zaśpiewali nasi kochani nauczyciele. Pani Dyrektor mgr Hanna Gościniak złożyła wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom piękne życzenia świąteczne życząc Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Tekst napisała: p. J. Dąbecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *