Wielkanocna Kartka Chorzowa

W lutym br. Urząd Miasta w Chorzowie ogłosił konkurs plastyczny na oficjalną kartkę wielkanocną Chorzowa.
Uczniowie naszej szkoły z klasy 1b, 2a i 2b pod kierownictwem swoich wychowawców: Anna Kwarciany, Aneta Opara, Katarzyna Mrówka, Joanna Kine i Anna Sendra Kempny przystapili do konkursu.
Ponieważ na konkurs wpłynęła bardzo duża ilość pięknych prac, jury postanowiło wyróżnić małych artystów:
28 marca br. w Dużej Sali Posiedzeń UM Chorzów mali artyści odebrali atrakcyjne nagrody z rąk Prezydenta Chorzowa Andrzeja Kotali. Wśród nagród były gadżety z logiem UM Chorzów i bilet wstępu do Wesołego Miasteczka.

Wyróznienia:
Marcin Wilczyński klasa 1b

Wyróznienia dodatkowe:
Filip Wyrobek klasa 1b
Paulina Magner klasa 2b
Zofia Kowalik klasa 2b

Inni uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie również otrzymali wyróżnienie i nagrodę w postaci biletu na mecz Ruchu Chorzów

Wyróżnieni uczniowie:
Dorota Frączek
Jakub Podstolak
Kinga Kozioł-Brenndotter
Nicola Chalastra
Jan Stroiński
Paweł Iwaniuk

Jakub Czoik
Borys Rabcewicz
Weronika Palus
Zuzanna Zając
Martyna Pietrzyk

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

Tekst opracowała: p. K. Skoczylas