Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

wpis w: Aktualności | 0

Nowy rok szkolny  to nowy początek, nowe zeszyty i książki ale przede wszystkim nowe wyzwania i przygody. Nowy rok to także nowe koleżanki i koledzy – przede wszystkim pierwszoklasiści, którzy zaczynają swoją szkolną przygodę. Pierwszy raz w naszej szkole uczyć się będą także ósmoklasiści.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego piękną część artystyczną przygotowali uczniowie klas trzecich. Zaprezentowali oni swoje talenty muzyczne, taneczne i aktorskie oraz umilili nam ten jakże ważny dzień. Podczas oficjalnej części uroczystości Pani Dyrektor przedstawiła nowych członków grona pedagogicznego oraz dokonała otwarcia roku szkolnego.

Rozpoczęcie roku odbyło się także dla oddziału przedszkolnego. Dzieci miały okazję poznać swoich nauczycieli oraz kolegów i koleżanki i po raz pierwszy wspólnie się pobawić. Życzymy Wam uczniowie, by każdy dzień nadchodzącego roku szkolnego był pełen radości, ze wspólnie spędzonych chwil oraz życzymy wytrwałości i wielu sukcesów w nauce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *