Terminy konsultacji dla uczniów i rodziców – nauczanie zdalne

wpis w: Aktualności | 0

KONSULTACJE NAUCZYCIELI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

   800-845  900 – 945  1000  – 1045  1100 – 1145  1200 – 1245  1300-1345  1400-1445
PnI.Parzoch A.Kowalczyk W.NowickiA.Reim I.ZającK.RydelA.Kot S.Przybylska E.KarczewskaE.Jaworska-Sęk E.Maraszkiewicz I.Parzoch M.Fragsztajn M.Warlińska – Marek S.Wielgosz K.BąkA.Kukucz A.Opara A.Pawlikowska E.Maraszkiewicz E.Siedlaczek G.Koruszowic I.Kołodziej S.Wielgosz D.GruszczyńskaS.Timmler
Wt A.Kwarciany A.Reim D.Podstawska E.MaraszkiewiczB.Kocurek E.Maraszkiewicz S.Przybylska A.KruczalokS.PrzybylskaE.Maraszkiewicz  A.Kukucz E.Maraszkiewicz S.Wielgosz Z.Kulik U.Ryś-Sowińska 
ŚrA.MieszałaW.NowickiE.Kubara K.Rydel M.Ksiniewicz S.Przybylska I.KołodziejW.Syniawa A.Mioduszewska M.Fragsztajn A.Reim K.Bąk  E.Maraszkiewicz S.Parzonka M.Warlińska- MarekE.Maraszkiewicz S.Wielgosz I.Zając J.Zioło  E.Maraszkiewicz D.Dziuba  
CzH.Sidło-Józefiak D.DziubaE.Maraszkiewicz  A.Kot E.Maraszkiewicz K.Rydel  E.Maraszkiewicz B.Morcinek A.ReimE.Maraszkiewicz S.Parzonka E.Jaworska – SękA.Kukucz E.Maraszkiewicz U.Ryś-SowińskaA.Kukucz E.Maraszkiewicz
PtA.Kowalczyk A.Mieszała B.Furmańska B.OchmannA.Sendra-Kempny E.Maraszkiewicz J.HajdaE.Maraszkiewicz E.Michalik K.Rydel B.MorcinekE.Maraszkiewicz S.Przybylska I.ParzochC.Frańczak E.Maraszkiewicz S.Podlas A.Kruczalok A.PorwołA.Kukucz E.Maraszkiewicz D.Dziuba D.Gruszczyńska 

W razie potrzeby z każdym nauczycielem można skontaktować się w dowolnym czasie poprzez dziennik elektroniczny lub wysyłając wiadomość na pocztę służbową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *