Szlachetna Paczka 2018

Konkurują – ludzie mali

Współpracują – duzi

Pomagają – wielcy

Za nami finał XVIII Szlachetnej Paczki – akcji do której włączyliśmy się już po raz drugi.  Po raz kolejny okazało się, że społeczność Dwunastki tworzą Dobrzy Ludzie otwarci na potrzeby bliźniego. Przez minione dwa tygodnie do sali nr 14 spływała lawina darów.

Zebraliśmy i przekazaliśmy łącznie: 3 kartony kaszy, ryżu itp.; 3 kartony makaronu; 5 kartonów środków czystości; 10 worków ubrań; 2 kartony pościeli i ręczników; 4 kartony puszek i konserw; 2 kartony zabawek; 2 kartony artykułów szkolnych; 3 kartony słodyczy oraz 3 kartony kawy, herbaty i przypraw.

Serdecznie dziękuję Wszystkim darczyńcom,paniom ze świetlicy za zapakowanie naszych paczek, kierowcom i dostawcom kartonów.

Tekst opracowała: p. Anna Sendra-Kempny