Święto Sportu Szkolnego

Przed nami już tylko uroczyste zakończenie roku szkolnego i wyczekiwane wakacje. Wykorzystując ten czas w dniu 20.06 odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Jak co roku uczniowie długo wyczekiwali rywalizacji sportowej do której wszyscy podeszli z ogromnym zaangażowaniem.

Uczniowie klas pierwszych rywalizowali w przygotowanych wyścigach rzędów czy mieli okazję rozwiązać z wychowawcami sportowy quiz. Nieco starsi rywalizowali w turniejach piłki nożnej i dwóch ogni, uczniowie klas ósmych sprawdzili się w turnieju siatkówki. Nowością były również konkurencje lekkoatletyczne oraz wyścigi sprawnościowe. Niezależnie od klasy wszyscy tradycyjnie sprawdzili się w turnieju przeciągania liny.

Cieszymy się, że udało się dostarczyć wielu sportowych emocji i mogliśmy w tym dniu przy pięknej pogodzie obserwować uśmiechnięty miny naszych uczniów. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie i gratulujemy wszystkim uczniom niezależnie od zajmowanych miejsc. W tym dniu przede wszystkim liczyła się dobra zabawa !!