Sukces naszych uczennic – zawody drużynowe Siatkówki i Piłki Ręcznej

Podobnie jak drużyna złożona z chłopców naszej szkoły, również dziewczęta w ostatnim czasie rywalizowały w zawodach Siatkówki oraz Piłki Ręcznej. Uczennice naszej szkoły po raz kolejny pokazały znakomite umiejętności i z powodzeniem rywalizowały z uczennicami innych chorzowskich szkół podstawowych. Szczególnie udane były dla nas rozgrywki siatkarskie gdzie dziewczęta po wygraniu rywalizacji w dzielnicy z powodzeniem rywalizowały w miejskim finale gdzie osiągnęły bardzo wysokie 2 miejsce w Chorzowie!

W zawodach Piłki Ręcznej nasza drużyna również uplasowała się na miejscu 2 jednak w turnieju dzielnicowym i nie awansowała do miejskiego finału.

 

Skład drużyny – Siatkówka: Gajda Magdalena, Ćwięczek Natalia, Kucharczyk Oliwia, Drabik Aneta, Olchowy Klaudia, Strokosz Wiktoria, Czaja Angelika, Hanisz Emilia, Bożyczko Amelia, Dudek Klaudia

Skład drużyny – Piłka Ręczna:  Gajda Magdalena, Ćwięczek Natalia, Dudek Klaudia, Kucharczyk Oliwia, Olchowy Klaudia, Drabik Aneta, Ristau Vanessa, Długosz Julia

 

Tekst opracował: p. Piotr Parzonka