Spotkanie z p. Beatą – prezes Schroniska TOZ Fauna w Rudzie Śląskiej

wpis w: Aktualności | 0

2 grudnia naszą szkołę odwiedziła p. Beata prezes Schroniska TOZ Fauna w Rudzie Śląskiej wraz z jedną ze swoich podopiecznych, labradorką o  wdzięcznym imieniu Bajka. Pani Beata nawiązując pozytywny kontakt
z  uczniami klas 0-3 opowiedziała o swoich podopiecznych, którymi w  większości są psy i koty. Opowiadała także o innych zwierzęta,  trafiających w ich ręce np. o chomikach, myszkach, papugach czy jeżach.
Nasza szkoła od wielu lat wspomaga działalność tego schroniska poprzez  zbiórki żywności, zabawek, kojców, smyczy oraz innych niezbędnych dla  zwierząt przedmiotów. Po zakończonym spotkaniu z uczniami klas młodszych  przekazano zebraną  do tej pory żywność dla milusińskich schroniska TOZ  Fauna w Rudzie Śląskiej. Mam nadzieję, że nie było to ostatnie spotkanie z  podopiecznymi rudzkiego schroniska dla zwierząt.

Ewa Kubara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *