Relacja z otrzymania Szlachetnej Paczki

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem SLA-2484-531669), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Kiedy zaczęliśmy wnosić paczki, Pani Marta stała w progu, trzymając na rękach małego Doriana. Nikodem i Kordian siedzieli na kanapie i obserwowali co wokół się dzieje, nie rozumieli chyba, że to wszystko jest dla nich. Gdy zostały wniesione wszystkie paczki, które zapełniły malutką kuchnię, a następnie pokój, cała rodzina siedziała na kanapie i nic nie mówili. W końcu powiedziałam, że to wszystko jest dla nich i że mogą rozpakowywać prezenty. Pierwszą paczkę – wybraną przez chłopców rozpakowywała cała rodzina, był to „strzał w 10” pudełko pełne słodkości. Dorian od razu zabrał gumy mamby, które mama musiała mu odpakować, gdyż wymusił to płaczem 🙂 później nosił je cały czas powtarzając „am am”. Nikodem z Kordianem rozpakowywali paczki, jedną po drugiej, wyciągając po kolei ubrania, buty, środki czystości, żywność itd. krzycząc do mamy „mamo patrz, patrz!” Pani Marta wyciągnęła z jednej z paczek bombki na choinkę, zwróciła się do mnie „prawda, że piękne, będę miała w końcu śliczne ozdoby na choince”. Następnie Dorian znalazł autko policji, zaczął od razu się nim bawić powtarzając „ijo ijo”. Nikodemowi i Kordianowi bardzo spodobała się pościel piłkarska i mama tutaj musiała pomóc, gdyż obaj ją chcieli i powstała mała kłótnia. Pani Marta trafiła na specjalne prezenty dla chłopców, które udało od razu się schować, z uśmiechem na twarzy powiedziała „będą mieli prezenty pod choinkę”. Cała rodzina była bardzo szczęśliwa i z entuzjazmem rozpakowywali paczki, na koniec pozostawiłam rodzinę, żeby w swoim gronie mogli nacieszyć się tym co dostali.
Co chce przekazać Tobie wolontariusz:
Ja ze swojej strony, chciałabym Państwu bardzo podziękować za wspaniałą współpracę i wielkie serce, jakie okazali Państwo rodzinie pani Marty. Paczka przerosła nie tylko oczekiwania rodziny, ale i moje. Z radością patrzałam, jak rodzina cieszy się z każdej rzeczy, która znalazła się w paczce. Spisali się państwo na medal! Z okazji nadchodzących świąt życzę Wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i co najmniej tyle radości ile dostarczyli Państwo rodzinie pani Marty. Wesołych Świąt!
Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
„Dziękuję wszystkim, którzy przygotowywali tą paczkę. Nie spodziewałam się takiej pomocy. Wszystkim życzę Wesołych Świąt. Moje dzieci w końcu dostaną prezenty pod choinkę.”