Rajcza 26-28.09.2018r.- klasa 6c

W dniach 26-28 września 2018r. klasa 6c z opiekunami wybrała się na trzydniowe warsztaty przyrodniczo- ekologiczne do Schroniska Młodzieżowego w Rajczy Nickulinie. Wszystko dopisało jak należy- piękna pogoda, pyszne wyżywienie, górskie wycieczki oraz wyśmienite humory w dobrym towarzystwie.

Pierwszego dnia, po przyjeździe do schroniska i zakwaterowaniu, uczniowie przeszli z panią przewodnik krótką trasę zapoznającą  z przyrodą Beskidu Żywieckiego. Drugiego dnia odbyła się całodzienna wycieczka na Halę Boraczą i Halę Redykalną. Pomimo zmęczenia- humory i pogoda dopisały. Na koniec dnia wszyscy zajadali się pysznymi kiełbaskami upieczonymi nad ogniskiem. W ostatnim dniu pobytu uczniowie uczestniczyli w  warsztatach decoupage, na których to, każdy mógł ozdobić serce według własnego pomysłu. Następnie  klasa 6c pożegnała się z urokliwą Rajczą. Uczniowie utrudzeni, trochę zmęczeni, ale zadowoleni z wyjazdu wrócili do swoich domów i stęsknionych rodziców.

Tekst opracowała: p. Urszula Ryś-Sowińska