Pożegnanie klas ósmych

wpis w: Aktualności | 0

Piątek 23 czerwca 2023 na długo pozostanie w pamięci uczniów klas ósmych naszej „Dwunastki”. Tego dnia w Domu Kultury Batory o godz. 17:00 odbyło się uroczyste pożegnanie  uczniów, którzy ukończyli szkołę podstawową. Uroczystość rozpoczęła się od pięknego występu  grupy tanecznej. Podzielona było na 2 części. Najpierw odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy 8, która wprowadziła wszystkich w świat wspomnień. Było to wykonanie, w którym nie zabrakło wspomnień, refleksji, ciekawych i humorystycznych scenek z życia szkoły, piosenek oraz wzruszających przeprosin i podziękowań. Pozostawiło ono na wszystkich niezapomniane wrażenie. Nie obyło się bez łez i wzruszeń.

Następnie wystąpili na scenie przedstawiciele klas siódmych, którzy pożegnali starszych kolegów a także przedstawiciele rodziców klas ósmych, którzy złożyli kwiaty i podziękowania na ręce Dyrekcji Szkoły. W drugiej części uroczystości zabrała głos pani  dyrektor mgr Hanna Gościniak, która  pogratulowała uczniom promocji i ukończenia szkoły podstawowej, podziękowała również rodzicom za zaangażowanie oraz współpracę ze szkołą.

Po zakończeniu części artystycznej odbyło się wręczanie świadectw ukończenia szkoły podstawowej, a także nagród i wyróżnień  przez innych nauczycieli. Nie obyło się bez podziękowań dla rodziców uczniów klas ósmych, bez których nie byłby możliwy sukces ich dzieci. Podczas uroczystości pożegnano także dwie panię nauczycielki panią Natalię Safonową i panią Dorotę  Podstawską, które udadzą się na zasłużoną emeryturę.

Na zakończenie pożegnania klas ósmych konferansjer pożegnał naszych absolwentów słowami piosenki „ Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”, życząc by nowy etap w ich życiu przyniósł im to co piękne i wartościowe.

Opracowała: p. Joanna Dąbecka