Rodziców przed spotkaniem prosimy o kontakt z nauczycielem.

W dniach, w których odbywają się zebrania ogólne dyżury nie obowiązują.

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Gościniak Hanna13:00 – 14:00
środa
gabinet dyrektora
WICEDYREKTORZY
mgr Mioduszewska Aneta13:30 – 14:30
wtorek
gabinet wicedyrektora
mgr Górny Martyna12:15 – 13:15
środa
gabinet wicedyrektora
NAUCZYCIELE
mgr Bąk Krzysztof11:15 – 12:15
piątek
sala 18
mgr Dąbecka Joanna09:20 – 10:20
wtorek
gabinet logopedy
mgr Duda Natalia11:30 – 12:30
środa
pokój nauczycielski
mgr Dziuba Dagmara11:10 – 12:10
czwartek
pokój nauczycielski
mgr Fogt Agnieszka10:00 – 11:00
wtorek
świetlica
mgr Fragsztajn Mirella10:20 – 11:20
środa
pokój nauczycielski
mgr Furmańska Barbara10:15 – 11:15
czwartek
pokój nauczycielski
mgr Gontarz Dorota8:30 – 9:30
 środa
sala 18
mgr Gruszczyńska Daria10:20 – 11:20
środa
pokój nauczycielski
mgr Haratyk – Jagiellicz Katarzyna7:30 – 8:30
poniedziałek
pokój nauczycielski
mgr Janota Sabina11:15 – 12:15
piątek
pokój nauczycielski
mgr Jedwabska Sabina12:30 – 13:30
wtorek
pokój nauczycielski
mgr Kine Joanna10:25 – 11:25
czwartek
pokój nauczycielski
mgr Kocurek Bożena10:25 – 11:25
środa
pokój nauczycielski
mgr Kołodziej Izabela12:20 – 13:20
wtorek
pokój nauczycielski
mgr Koruszowic Grażyna11:20 – 12:20
piątek
pokój nauczycielski
mgr Kot Agnieszka11:15 – 12:15
wtorek
pokój nauczycielski
mgr Kowalczyk Anita11:20 – 12:20
poniedziałek
pokój nauczycielski
mgr Kruczalok Anna15:15 – 16:15
wtorek
sala 26
mgr Ksiniewicz Monika9:25 – 10:25
wtorek
pokój nauczycielski
mgr Kubara Ewa9:25 – 10:25
wtorek
pokój nauczycielski
mgr Kwarciany – Wróblik Anna10:25 – 11:25
środa
pokój nauczycielski
ks. dr Mandrysz Sebastian11:10 – 12:10
piątek
pokój nauczycielski
mgr Mieszała Agnieszka11:20 – 12:20
poniedziałek
pokój nauczycielski
mgr Naliwajko Marzena14:30 – 15:30
środa
biblioteka szkolna
mgr Nowicki Wojciech10:25 – 11:25
wtorek
pokój nauczycielski
mgr Opara Aneta9:20 – 10:20
środa
pokój nauczycielski
mgr Panfil Daria9:30 – 10:30
czwartek
pokój nauczycielski
mgr Parys Anna10:15 – 11:15
środa
pokój nauczycielski
mgr Parzonka Piotr11:30 – 12:30
wtorek
sala 18
mgr Pawelec – Frączek Aleksandra10:00 – 11:00
środa
pokój nauczycielski
mgr Podlas Sławomir11:30 – 12:30
poniedziałek
sala 18
mgr Podstawska Dorota15:00 – 16:00
środa
sala 9
mgr Przybylska Sylwia11:25 – 12:25
wtorek
gabinet pedagoga
mgr Reim Agnieszka9:20 – 10:20
wtorek
pokój nauczycielski
mgr Różańska Aleksandra11:10 -12:10
czwartek
pokój nauczycielski
mgr Rydel Katarzyna10:15 -11:15
środa
pokój nauczycielski
mgr Ryś – Sowińska Urszula10:25 – 11:25
wtorek
sala 24
mgr Safonowa Natalia08:45 – 9:45
poniedziałek
sala 9
mgr Schneider Barbara15:20 – 16:20
poniedziałek
sala 20
mgr Sidło – Józefiak Honorata12:15 – 13:15
piątek
sala 17
mgr Skoczylas Karina11:20 – 12:20
poniedziałek
pokój nauczycielski
mgr Suliga Anita8:30 – 9:30
wtorek
pokój nauczycielski
mgr Syniawa Weronika10:15 – 11:15
środa
gabinety
mgr Timmler Sylwia8:25 – 9:25
poniedziałek
pokój nauczycielski
mgr Tomczak Joanna8:30 – 9:30
poniedziałek
pokój nauczycielski
mgr Trela Sandra10:15 – 11:15
wtorek
pokój nauczycielski
mgr Umińska Karolina16:10 – 17:10
czwartek
gabinet psychologa
mgr Warzecka Aneta11:30 – 12:30
wtorek
sala 9
mgr Wawoczny Jolanta11:15 – 12:15
wtorek
pokój nauczycielski
mgr Wielgosz Sylwia9:20 – 10:20
poniedziałek
gabinet pedagoga
mgr Wójcik Katarzyna10:00 – 11:00
czwartek
sala 9
mgr Zając Iwona7:35 – 8:35
piątek
pokój nauczycielski
mgr Zawis Weronika8:25 – 9:25
poniedziałek
pokój nauczycielski
mgr Zioło Jadwiga13:30 – 14:30
co 2 środa począwszy od 21.02.2024
sala 5