Piłka nożna – dziewczyny górą !!

Tegoroczne rozgrywki piłki nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci przyniosły nam niesamowite emocje. Dzisiejszy wpis to podsumowanie długiej drogi jaką przebyły nasze dziewczyny z klas 4-6, także kolejno …….

Pierwszy sprawdzian naszych piłkarek to turniej dzielnicowy, gdzie nie mamy sobie równych i pokonujemy wszystkie szkoły naszej dzielnicy, ZWYCIĘSTWO nr 1 !

Druga potyczka to już finał miejski i kolejne przekonujące ZWYCIĘSTWO nr 2 , które skutkuje awansem do zawodów rejonowych !

Trzecia przeszkoda to zawody rejonowe w Siemianowicach Śląskich, tam kolejno pokonujemy gospodarzy i najlepszą szkołę z Świętochłowic notując ZWYCIĘSTWO nr 3 i awans do półfinału wojewódzkiego !

Czwarta przeszkoda okazała się za wysoka i w półfinale wojewódzkim zajmujemy 3 miejsce !!

Ogromne GRATULACJE dla naszych dziewcząt i p .D.Gontarz za wspaniałe występy i reprezentowanie naszej szkoły w zawodach tak wysokiej rangi. Wiemy, że dziewczyny nie powiedziały ostatniego słowa, gdyż trzon naszego zespołu to dzielne czwartoklasistki, dlatego przed sobą mają jeszcze mnóstwo okazji do wspaniałych zwycięstw.